Ürün Kategorileri

LPG Market Ardina Car Care Tam Yetkili Ana Bayisidir!2014-10-01 02:53:27ARDINA Car Care, birçok önde gelen uluslararası şirkete yağ katkıları, kimyasallar, otomotiv yağları, yakıt ve motor yağı katkı maddeleri, soğutma sistemi ve oto bakım konularında yüksek kaliteli ürünler üreten, Hollanda merkezli uluslararası bir şirkettir.

Aracınızın bakımını proaktif bir yaklaşımla ele alırsanız onun yaşlanmasını önleyebilir, aracınızın ömrünü ve verimini uzatabilirsiniz. ARDINA Car Care ürünlerini kullandığınızda tek kelimeyle bundan daha iyisini yapamayacağınızı bilirsiniz.

Amacınız ne olursa olsun; Motor gücünü düzeltmek, yakıt ekonomisini arttırmak veya aracınıza maksimum koruma sağlamak... Mutlaka bu amaç için tasarlanmış ve aracınızın yakıt, soğutma ve yağ sistemlerinden en iyi performansı almanıza yardımcı olacak özel bir Ardina ürünümüz olduğunu göreceksiniz.

Pahalı ve büyük olasılıkla gereksiz bir onarım işini düşünmeden önce doğru Araç Bakım Kimyasalları ve Metal Katkı Maddeleri kullanarak sorunun basitçe çözümlenebileceğini unutmayın!

ARDINA Car Care kimyasalları, modern motorların spesifik ihtiyaçlarına cevap vermekle beraber, eski yıpranmış araçlarıda korur ve en ideal güçte çalışmalarını sağlar.

Motorların ilk çalıştırılması anında oluşan aşınma, yıpranma, düzensiz ve kalitesiz yağ kullanımından kaynaklı motor metal aşınmaları hem performansı düşürür hem de motor ömrünü azaltır. Düşük performans daha fazla yakıt tüketimine sebep olur. Bir çok ARDINA ürünü bu aşınma ve yıpranmaların önüne geçer. Motorunuzun ömrünü uzatırken, performansta inanılmaz artış gösterir. Yakıt fiyatlarının sürekli değiştiği bu günlerde araçlardaki yakıt tüketimini azaltır.

LPG Market, Ardina Car Care ürünlerinin tam yetkili ana bayisidir. İhtiyacınız olan tüm ARDINA ürünlerini firmamızdan güvenle satın alabilirsiniz.

Toptan alımlarınız ve bayilik talepleriniz için info@lpgparcasi.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz. Uygun görüldüğü taktirde sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarız.

LPG MARKET

Ardina Car Care

[Geri Dön]