Ürün Kategorileri

Bayi Başvuru Formu

Şirket Profili

Kasva Otomotiv LPG Yedek Parça

Otogaz Dönüşüm Sistemleri'nde en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmak ana ilkemizdir. Bizim için en büyük reklam memnun kalan müşteridir. "Bir müşteri, bin müşteridir" sözü ile hareket ederek %100 müşteri memnuniyetini sağlamak en büyük hedefimizdir.

Uzun yıllar sektörde faaliyet gösteren kurucularımız, otogaz sektöründe deneyimli bir geçmişe sahiptir. Sektörde faaliyet gösteren yerli ve yabancı birçok markanın yedek parça satışını stoklarından karşılayan firmamız, yüksek miktardaki siparişlerinizi en kısa sürede tedarik etmektedir.

Satışını yaptığımız tüm ürünler 1 yıl garanti kapsamındadır. Orjinal ve yan sanayi çeşitlerimiz mevcut olup, satış esnasında müşteriye her iki alternatifte sunulmaktadır. 

Toptan ve perakende satış fiyatlarımız farklılık göstermektedir. Yüklü alımlarınızda özel fiyat iskontosu uygulanır. Otogaz sektöründe faaliyet gösteren firmalar "Bayi Başvuru Formu" nu doldurarak bayilik başvurusunda bulunabilirler. Uygun görüldüğü taktirde kendilerine tahsis edeceğimiz şifre ve kullanıcı adı ile sisteme giriş yaparak özel fiyatlara erişim sağlayabilirler.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak, sitemizde bulamadığınız parçaları sormak ve aracınıza LPG Dönüşümü yaptırmak için lütfen bizi arayınız.

LPG MARKET