Ürün Kategorileri

Bayi Başvuru Formu

Online Destek Hattı


Online Yardım

Yardım / Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Alışveriş öncesi ve sonrası için aklınıza takılan, sormak istediğiniz sorularınız olabilir. Aşağıda bu soruların bir kısmını yanıtlamaya çalıştık. Bunların dışında sormak istediklerinizi bize iletişim sayfamızdan yollayabilirsiniz.

 

Sitenizden Nasıl Alışveriş Yapılıyor?

Almak istediğiniz ürünü 0507 388 55 66 numaralı telefonumuzdan sipariş vererek, kargo ile kapıda ödeme sistemimizden yararlanabilirsiniz. Alternatif olarak diğer sitemizden kredi kartı ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Satın alınmak istenen ürünün ödemesi 3 şekilde yapılabilmektedir.

1 - Online Satın Alma

Alternatif sitemizden kredi kartınızı kullanarak %100 güvenli şifreleme sistemi ile satın alma işlemi yapabilirsiniz.

2 - Havale/EFT Yolu İle Ödeme

Banka hesap numaralarımıza havale veya EFT yolu ile ödeme gönderebilirsiniz.

3- Kargo İle Kapıda Ödeme

Satın almak istediğiniz ürün anlaşmalı kargomuz ile faturası ile birlikte adresinize teslim edildikten sonra nakit olarak kapıda ödeyebilirsiniz. Telefon yolu ile bilgilerinizi bize verebilir veya her ürünün detay bölümünün altında bulunan "Ürün Talep Ve Bilgi Formu" nu doldurarak istek ve bilgilerinizi bize iletebilirsiniz.Siparişim Kaç Günde Elime Ulaşır?

Hafta içi saat 15:00'a kadar, Cumartesi günleri ise en geç saat 13:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Pazar günü ve resmi tatil günlerinde yapılan alışverişler takip eden ilk iş günü içerisinde kargo ile tarafınıza gönderilir. Ankara merkezli çıkışı yapılan ürünlerimiz genel olarak 1 günde tarafınıza ulaşmaktadır. Bulunduğunuz bölge itibari ile istisna durumlarda kargonuz 2 günde elinize ulaşabilir.

Doğal afet vb. hava veya kara ulaşımını etkileyecek olağanüstü durumlarda ve kargo şirketlerinin kapalı olduğu resmi ve dini bayramlarda bu süre uzayabilir.Satın Alacağım Ürünün Garantisi Var mı?

LPG Market'te satılan tüm ürünler 1 yıl garanti kapsamındadır.Kargoyu Neden Ben Ödüyorum?

Her ürünün bir maliyet değeri vardır. Sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermek için çalışan LPG Market, ürün fiyatını düşürerek kargo ücretini ürüne dahil etmemektedir.

Örneğin; Sitemizden alacağınız bir filtrenin değeri bizde 5 TL iken, herhangi bir rakip firmada 12-15 TL arasındadır. "Kargo Bizden" demesine rağmen zaten kargo maliyeti ürüne dahil edilmiştir.

Siz LPG Market'ten 3 filtre aldığınız taktirde kısaca hesap 3x5 TL = 15 TL olacaktır. Ve ortalama 5-10 TL kargo masrafı ile ürün size 20-25 TL'ye ulaşacaktır.

Aynı ürünü kargo ücreti ürüne dahil edilmiş X firmasından satın aldığınız da ise 3x12 TL = 36 TL ödemek zorunda kalacaksınız.

Tek ürün alımlarında cebinizden çıkan nakit para da değişen birşey olmayacak fakat adetli alımlarınız da her ürün için ekstra kargo ücreti fiyata dahil edilecektir.Aldığım Ürün Arızalı Veya Yanlış Çıktı, Ne Yapmalıyım?

LPG Market'ten aldığınız tüm ürünler garantili olup arızalı çıkması halinde ürünü (faturası ile birlikte) anlaşmalı olduğumuz ARAS KARGO ile fatura üstündeki adrese gönderiniz. Ürün elimize ulaştığında hiç bir kargo ücreti yansıtılmadan aynı gün içinde yenisi tarafınıza gönderilecektir.

Yanlış veya aracınıza uyumsuz ürün siparişi vermişseniz;

Ürünü paketinden açmadan faturası ile birlikte tarafımıza geri gönderin. Müşteri hatalarından kaynaklanan sipariş durumlarında kargo masrafları müşteriye aittir. Talep ettiğiniz doğru ürün stoklarımızda mevcut ise değiştirilerek faturası ile adresinize tekrar kargo edilir. Aradaki fiyat farkı tahsil veya geri iade edilir. Talep ettiğiniz ürün elimizde yok ise ödemeniz tarafınıza iade edilir.